Jak zapisać zdjęcie z Instagrama na telefon z Androidem

Instagram jest najszybciej rozwijającą się platformą społecznościową, która umożliwia udostępnianie zdjęć i filmów. Niestety za pomocą oficjalnej aplikacji Instagrama nie mamy możliwości zapisania zdjęcia czy filmu na telefonie, ale nie oznacza to, że jest to niemożliwe. W tym wpisie pokaże Ci, jak zapisać zdjęcie z Instagrama na dowolne urządzenie z Androidem.

Jak zapisać zdjęcie z Instagrama na telefon

W Google Play znaleźć możemy kilkanaście aplikacji, za pomocą których możliwe jest pobieranie zdjęć i filmów z Instagrama, jednak chciałbym Ci pokazać tylko dwie z nich, które uważam za najlepsze i najprostsze w użyciu.

 

iGetter for Instagram

IGetter to aplikacja, która pozwala na pobieranie zdjęć i filmów z publicznych profili w szybki i łatwy sposób. Dodatkowo pobrane filmy możemy oglądać offline we wbudowanym odtwarzaczu. Zobacz poniżej, jak używać iGetter.

 

Krok 1. Pobierz i zainstaluj iGetter na swoim urządzeniu z Androidem.

Krok 2. Włącz Instagrama i otwórz dowolne zdjęcie lub video, które chcesz pobrać. Następnie skopiuj adres URL, aby to zrobić, kliknij ikonę znajdująca się w prawym górnym rogu i wybierz „Kopiuj adres URL do udostępniania

Skopiuj adres URL

 

Krok 3. Teraz przejdź do aplikacji iGetter i wklej skopiowany adres URL. Poniżej pojawi się zdjęcie, którego adres URL przed chwilą skopiowałeś.

Wklej adres URL

 

Krok 4. Aby pobrać zdjęcie, wystarczy kliknąć ikonę w prawym górnym rogu, a następnie wybrać lokalizacje, gdzie zostanie zapisane zdjęcie lub film. Domyślnie jest to folder InstaDownloader.

Wybierz lokalizacje

 

Instasave 

Kolejna aplikacja umożliwiająca zapisywanie zdjęć z Instagrama, jednak zupełnie różni się od poprzedniej. Za pomocą Instasave możemy nie tylko zapisywać zdjęcia, ale także przeglądać całego Insagrama bezpośrednio w aplikacji. Zobacz, jak używać Instasave.

 

Krok 1. Zainstaluj Instasave na swoim urządzeniu, a następnie zaloguj się, używając loginu i hasła do swojego konta na Instagramie.

Krok 2. Po zalogowaniu zobaczysz ostatnio dodane zdjęcie swoich znajomych, tak samo jak w aplikacji Insatagrama. Aby zapisać zdjęcie, wystarczy kliknąć w nie, a następnie w ikonę zapisu, która znajduję się w prawym górnym rogu.

Jak zapisać zdjęcie z Instagrama (4)

 

Krok 3. Możliwe jest także zapisane wszystkich zdjęć naraz z wybranego profilu, aby to zrobić, wejdź na dowolny profil, z którego chciałbyś zapisać zdjęcia. Następnie kliknij ikonę trzech strzałek wskazujących w dół i zaznacz wszystkie zdjęcie, które chcesz pobrać. Potwierdź, klikając strzałkę w prawo.

Zapisane kilku zdjęć na raz

 

 

Mam nadzieję, że ten wpis wyjaśnił Ci, jak zapisać zdjęcie z Instagrama, a jeśli znasz inne ciekawe aplikacje lub sposoby do zapisywania zdjęć, czy filmów z Instagrama, to podziel się w komentarzu poniżej.

Dodaj odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.