Jak zablokować kogoś na Snapchacie

Dodanie kogoś na Snapie pozwala na otrzymywanie snapów, przeglądanie Story, a także na rozmowę za pomocą chatu. Osoba, którą dodałeś również musi dodać Cię do swoich znajomych, aby otrzymywać Twoje snapy. W tym właśnie Snapchat różni się przykładowo od Facebooka. Na Facebooku wymagana jest akceptacja zaproszenia przez drugą osobę, aby umożliwić pełny dostęp do przeglądania profilu zaproszonej osoby. Snapchat w zależności od ustawień prywatności pozwala na dodawanie znajomych bez potrzeby ich zaakceptowania, a to może być niezręczne w niektórych sytuacjach.

Zablokowanie wybranej osoby na Snapchacie różni się od zwykłego usunięcia kogoś z listy znajomych. Usunięcie z listy znajomych uniemożliwi Ci przeglądanie snapów danej osoby i Story, ale nie ograniczy to w żaden sposób przeglądania snapów wysyłanych przez Ciebie do tej osoby. Natomiast zablokowanie osoby na Snapchacie spowoduje:

 

  • Usunięcie z listy znajomych.
  • Usunięcie Ciebie z listy znajomych tej osoby.
  • Zablokowanie wysyłynia do Ciebie snapów i wiadomości na chacie.
  • Zablokowanie przeglądania Twojego Story.
  • Zablokowanie ponownego dodania Cię do listy znajomych.

 

Jak zablokować kogoś na Snapchacie?

Istnieje kilka możliwości, aby zablokować kogoś na Snapchacie.

Jeśli chcesz zablokować osobę, która ostatnio wysłała Ci snapa, to kliknij i przetrzymaj przez chwile w nazwę wybranej osoby.

 

Następnie kliknij ikonę ustawień, która oznaczona jest kolorem czerwonym na powyższym screenie i wybierz Zablokuj.

Wybrana osoba zostanie zablokowana i usunięta z Twojej listy znajomych.

 

Jeśli osoba, którą chcesz zablokować nie wysyłała do Ciebie snapów w ostatnim czasie, to przejdź do listy swoich znajomych. Aby to zrobić, przejdź do głównego ekranu, a następnie przeciągnij od góry w dół i wybierz Moi Znajomi.

Po przejściu do Moi znajomi z listy swoich znajomych wybierz osobę, która chcesz zablokować, a następnie postępuj dokładnie tak samo, jak opisałem powyżej.

 

Jak odblokować kogoś na Snapchacie?

Jeśli zdecydujesz się odblokować osobę, która wcześniej zablokowałeś, to wystarczy że przejdziesz do ustawień swojego profilu.

 

W sekcji Czynności na koncie znajdziesz Zablokowano, aby odblokować wybraną osobę, kliknij w ikonę „X” zaraz obok nazwy użytkownika.

1 komentarz to Jak zablokować kogoś na Snapchacie

  1. Mam pytanie jeżeli osoba ma ta nazwę i chcę napisać a wyskuje mi błąd a najpierw nazwe miała np jula03 a potem julia333i nie mogę napisać to znaczy że zablokowała mnie?

Dodaj odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.