Jak sprawdzić kto usunął Cię ze znajomych na Facebooku

Niestety Facebook nie umożliwia sprawdzenia, kto usunął nas ze znajomych, a w internecie ciężko znaleźć sprawdzony sposób, który rzeczywiście działa. Oczywiście, moglibyśmy to sprawdzić, przeglądając całą listę naszych znajomych, ale raczej jest to niemożliwe, jeśli ktoś posiada setki znajomych.

W tym celu potrzebne będzie rozszerzenie do przeglądarki, które pobierze całą listę znajomych z naszego Facebooka, a następnie wyśle powiadomienie, jeśli ktoś usunie Cię z listy znajomych. Sposób tutaj opisany działa dopiero od momentu zainstalowania rozszerzenia. Nie ma możliwości sprawdzenia, kto usunął nas ze znajomych wcześniej, zanim zainstalowaliśmy rozszerzenie.

 

Jak sprawdzić kto usunął Cię ze znajomych na Facebooku

Sposób opisany będzie na podstawie przeglądarki Google Chrome, jednak rozszerzenie dostępne jest także dla przeglądarki Mozilla Firefox, jeżeli korzystasz z Firefox, to kliknij tutaj, aby pobrać rozszerzenie. Jednak niezależnie z jakiej przeglądarki korzystasz, proces ten wygląda identycznie w obydwu przeglądarkach, pomijając samą instalacje wtyczki, z którą nikt nie powinien mieć problemu.

 

Krok 1. Zainstaluj rozszerzenie Who Deleted Me. Możesz to zrobić klikając tutaj, a następnie „Dodaj rozszerzenie„.

Instalacja Who Delated Me

 

Krok 2. Po zainstalowaniu ikona rozszerzenia pojawi się w prawym górnym rogu przeglądarki. Upewnij się, że jesteś aktualnie zalogowany na swoim profilu na Facebooku, a następnie kliknij ikonę rozszerzenia, aby pobrać listę Twoich znajomych.

Pobieranie listy znajomych

 

Krok 3. Jak już wcześniej napisałem, nie możemy sprawdzić, kto usunął nas ze znajomych wcześniej, ale od tego momentu dostaniemy powiadomienie, jeśli ktoś nas usunie z listy znajomych.

Powiadomienie o usunięciu z listy znajomych

 

Krok 4. Aby dokładnie sprawdzić, kto usunął nas ze znajomych, wystarczy kliknąć ”Let’s Go See Who”. Pojawi się profil osoby, która usunęła nas z listy znajomych z dokładną datą usunięcia.

Jak sprawdzić kto usunął Cię ze znajomych na Facebooku

 

To wszystko! Za pomocą opisanego powyżej sposobu od teraz dowiesz się, kto usunął Cię ze znajomych na Facebooku. Jedyną i największą wadą jest to, że nie możemy sprawdzić, kto usunął nas ze znajomych wcześniej. Jeśli pojawi się taka możliwość, z pewnością pojawi się na naszej stronie, a jeśli Ty znasz inne sposoby, to podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Dodaj odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.