Jak przeglądać profile i strony na Facebooku bez logowania

Miesięcznie z Facebooka korzysta około 1,7 miliarda aktywnych użytkowników. Co czyni Facebooka największym portalem społecznościowym na świecie. Dlatego nie trudno zauważyć, że większość osób z naszego otoczenia posiada swój profil na Facebooku. Jednak wiele osób nie wie, że istnieją sposoby, za pomocą których możemy przeglądać profile na Facebooku bez logowania. Metody, które opiszę, pozwalają wyszukiwać nie tylko profile, ale także strony, grupy i wiele więcej.

Oczywiście, nie możemy zobaczyć wszystkiego. W przypadku profili prywatnych zobaczymy podstawowe informacje, polubienia, miejsce zamieszkania oraz wiele innych. W zależności od tego, co dana osoba udostępnia publicznie. W przypadku profili publicznych oraz stron możemy zobaczyć dosłownie wszystko, czyli całą oś czasu, zdjęcia i wszystkie dostępne informacje na temat danej strony lub osoby.

Poniżej opisałem 3 najprostsze metody, jak wyszukiwać i przeglądać profile na Facebooku bez logowania.

 

Metoda 1: Wyszukiwanie za pomocą Google

Za pomocą wyszukiwarki Google możemy znaleźć dosłownie wszystko. Jak się już pewnie domyślasz, możliwe jest także wyszukiwanie i przeglądanie osób na Facebooku bez potrzeby logowania.

Możemy użyć kilku kombinacji wyszukiwania, aby znaleźć daną osobę. Czasami wystarczy wpisać po prostu imię i nazwisko dodając słowo facebook, czyli np. „Jan Kowalski facebook”. Możemy również wpisać „sitename: Jan Kowalski” lub „site:facebook.com Jan Kowalski”. Atrybut „sitename:” oraz „site:” zadziała tylko, wtedy gdy dana osoba ustawiła nazwę użytkownika,, a w adresie URL widoczne jest imię i nazwisko.

Jak przeglądać profile na Facebooku bez logowania

 

Metoda 2: Wyszukiwarka osób na Facebooku

Kolejna metoda, dzięki której możemy wyszukiwać i przeglądać profile na Facebooku bez logowania. Jedyne co musisz zrobić to wpisać imie i nazwisko osoby, którą chciałbyś znaleźć lub nazwę strony.

Prawdopodobnie osoba, której szukasz, pojawi się już na pierwszej podstronie. Jeśli nie, to warto również sprawdzić pozostałe podstrony. Wyszukiwarkę osób znajdziesz po tym linkiem.

Jak przeglądać profile na Facebooku bez logowania (1)

 

Metoda 3: Wpisanie dokładnego adresu URL

To ostatnia metoda, którą chciałbym Ci pokazać. Właściwie jest to najprostszy sposób pod warunkiem, że znamy dokładny adres URL profilu osoby, którą chcemy podglądnąć.

Wystarczy, że w polu adresu w przeglądarce wpiszesz dokładny adres URL. Przed wyświetleniem profilu pojawi się mechanizm zabezpieczający, w którym musimy przepisać losowy tekst z obrazka.

Jak przeglądać profile na Facebooku bez logowania

Następnie wyświetli się profil z podstawowymi informacjami lub w przypadku osoby publicznej, czy strony cała zawartość, która dostępna jest, jak widać nie tylko dla zalogowanych osób.

1 komentarz to Jak przeglądać profile i strony na Facebooku bez logowania

Dodaj odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.