Jak pozbyć się niechcianych maili z Gmaila

Gmail to jedna z najpopularniejszych skrzynek mailingowych na świecie. Codziennie miliony użytkowników korzysta z Gmaila do wysłania i otrzymywania maili. Problem polega na tym, że z czasem zaczynamy otrzymywać zbyt dużo niechcianych maili. Bierze się to oczywiście z subskrypcji list mailingowych, o których czasami w ogóle nie mamy pojęcia.

Ręczne anulowanie wszystkich subskrypcji mogłoby być nieco problematyczne i zająć sporo czasu. Dlatego w tym wpisie pokaże Ci metodę, jak pozbyć się niechcianych maili z Gmaila i nie tylko!

Metoda, która chciałbym Ci pokazać, jest bardzo prosta i polega na skorzystaniu z serwisu, za pomocą którego możemy szybko i skutecznie anulować wszystkie niechciane subskrypcje z naszej poczty. Wykonaj poniższe kroki, aby to zrobić.

 

Jak pozbyć się niechcianych maili?

Krok 1. W pierwszej kolejności wejdź na stronę unroll.me, a następnie kliknij „Get Started Now„.

Unroll.me

 

Krok 2. Następnie podaj swojego maila, z którego chciałabyś usunąć niechciane subskrypcje.

Wpisz maila

 

Krok 3. Serwis poprosi Cię o dostęp do Twojego konta, wystarczy kliknąć „Allow” aby potwierdzić.

Kliknij Allow

 

Krok 4. Kliknij „Continue„, aby przejść do listy wszystkich Twoich subskrypcji.

Continue

 

Krok 5. Teraz wystarczy tylko kliknąć „Unsubscribe” obok nazwy serwisu lub nazwy listy mailingowej, od której nie chcemy otrzymywać więcej żadnych wiadomości.

Anuluj subskrypcje

 

To wszystko! Od teraz nie będziesz otrzymywać żadnych niechcianych maili z list, które przed chwilą anulowałeś. Serwis unroll.me obsługuje także:

  • Yahoo! Mail
  • AOL Mail
  • iCloud
  • Outlook.com, Hotmail, MSN, Live Mail

Mam nadzieję, że ten wpis pomógł Ci pozbyć się niechcianych wiadomości z Twojej poczty. Zostaw komentarz poniżej, jeśli masz jakiekolwiek pytania.

Dodaj odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.