Jak połączyć zdjęcie profilowe ze zdjęciem w tle na Facebooku

W tym tutorialu pokaże Ci, jak połączyć zdjęcie profilowe ze zdjęciem w tle na Facebooku za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Jeśli kiedykolwiek próbowałeś połączyć zdjęcie profilowe ze zdjęciem w tle za pomocą np. Photoshopa lub innych programów do obróbki zdjęć to z pewnością nie było to takie proste. Oczywiście jest to możliwe, ale można to zrobić w o wiele łatwiejszy sposób.

Metoda jest bardzo prosta i nie potrzebujemy do tego żadnych umiejętności graficznych. Jedyne czego potrzebujesz to zdjęcie w tle, które chciałbyś, aby wyświetlało się w połączeniu ze zdjęciem profilowym. Wykonaj poniższe kroki, aby to zrobić.

 

Jak połączyć zdjęcie profilowe ze zdjęciem w tle

 

Krok 1. Otwórz stronę trickedouttimeline.com

Krok 2. Na stronie znajdziesz 4 efekty, które możesz użyć. Ten, który nas interesuje to Merge Profile & Cover Photo.

Wybierz Merge Profile & Cover Photo

 

Krok 3. Następnie wystarczy uploadować swoje zdjęcie w tle, które chciałbyś, aby wyświetlało się jako całość w połączeniu ze zdjęciem profilowym. Kliknij, wybierz plik, a następnie Upload.

Kliknij Upload

 

Krok 4. Po uploadowaniu ustaw zdjęcie w odpowiednim miejscu, a następnie kliknij „Done„, aby pobrać obydwa zdjęcia.

Jak połączyć zdjęcie profilowe ze zdjęciem w tle (4)

 

Krok 5. Pojawi się komunikat, aby polubić stronę, żeby pobrać zdjęcia, jednak nie musisz tego robić, jeśli nie chcesz. Wystarczy kliknąć „Already liked as„.

Jak połączyć zdjęcie profilowe ze zdjęciem w tle (3)

 

Krok 6. Pobierz obydwa zdjęcia, a następnie dodaj zdjęcie w tle i zdjęcie profilowe na swojego Facebooka.

Jak połączyć zdjęcie profilowe ze zdjęciem w tle (6)

 

Krok 7. W zależności od tego, jakie zdjęcie wybrałeś, efekt powinien wyglądać mniej więcej tak, jak to widać na poniższym screenie.

Jak połączyć zdjęcie profilowe ze zdjęciem w tle (5)

 

Według mnie to najprostszy i najszybszy sposób, jak połączyć zdjęcie profilowe ze zdjęciem w tle na Facebooku. Inna strona, którą możesz użyć w tym celu, to timelinecoverbanner.com. Obydwie strony są bardzo i spełniają tę samą funkcje, jednak pierwsza, którą opisałem w tym tutorialu jest bardziej intuicyjna i łatwiejsza w obsłudze. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy związane z tym tutorialem to pisz w komentarzu poniżej. 🙂

Dodaj odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.