Jak pobierać płatne aplikacje za darmo na Androida

Większość osób do pobierania aplikacji korzysta wyłącznie z Google Play, jednak istnieje wiele innych miejsc, z których możemy pobierać aplikacje i gry na Androida. A co najważniejsze możliwe jest pobieranie płatnych aplikacji i gier zupełnie za darmo. W tym wpisie pokaże Ci 3 najlepsze metody, jak pobierać płatne aplikacje i gry za darmo!

 

Metoda 1# Blackmakt Alpha

Blackmart, to najlepsza alternatywa do Google Play w szczególności dla osób, które chcą korzystać z płatnych aplikacji, czy gier za darmo. Za pomocą Blackmart pobierzesz praktycznie każdą aplikacje, czy grę zupełnie za darmo. Oczywiście sama aplikacja Blackmart nie jest dostępna w Google Play, ale bez problemu pobierzesz ją z oficjalnej strony.

Blackmart

 

Metoda 2# Wyszukiwanie plików APK

Metoda ta polega na znalezieniu wybranej aplikacji na popularnych stronach internetowych, które umożliwiają pobieranie samych plików APK. Za pomocą tej metody możemy pobrać praktycznie wszystkie płatne aplikacje za darmo, wystarczy dobrze poszukać.

APK

Poniżej znajdziesz listę najbardziej popularnych stron, z których możesz pobierać pliki APK.

  • apkplz.com
  • apk-dl.com
  • apkpure.com
  • 4shared.com
  • apkfiles.com
  • 9apps.com
  • getapk.co

Na wyżej wymienionych stronach z pewnością znajdziesz każdą aplikacje, której szukasz. Po pobraniu pliku APK, wystarczy skopiować go na kartę SD lub do pamięci urządzenia, a następnie zainstalować. Aby instalacja była możliwa upewnij się, że masz zaznaczoną opcję pozwalająca na instalacje z nieznanych źródeł.

 

Metoda 3# Amazon Underground

Amazon Underground to dobre miejsce na zdobycie płatnych aplikacji i gier zupełnie za darmo. Jednak w porównaniu do wyżej wymienionych metod za pomocą Amazona nie jest możliwe pobieranie wszystkich aplikacji za darmo. Polega to na tym, że Amazon raz na jakiś czas daje nam możliwość pobrania płatnych aplikacji za darmo. W ten sposób możemy całkowicie legalnie zdobyć płatne aplikacje czy gry.

Amazon Underground

Aplikację Amazon Underground możesz pobrać z oficjalnej strony.

 

To już wszystkie metody, jak pobierać płatne aplikacje za darmo na Androida. Jeśli znasz inne ciekawe sposoby, to możesz podzielić się nimi w komentarzu poniżej.

1 komentarz to Jak pobierać płatne aplikacje za darmo na Androida

Dodaj odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.