Jak oglądać zablokowane filmy na YouTube

YouTube zgodnie ze swoją polityką nie pozwala na dodawanie filmów dla dorosłych, jednak niektóre filmy posiadają ograniczenie wiekowe i dla tych filmów YouTube wyświetla ostrzeżenie dotyczące treści, które wymaga zalogowania się, aby potwierdzić swój wiek. Ta sama sytuacja pojawia się w przypadku filmów niedostępnych w naszym kraju.

Oczywiście, możemy po prostu zalogować się na swoje konto i potwierdzić swój wiek, ale nie każdy posiada konto Google(i odpowiedni wiek), a specjalnie na potrzebny pooglądania jednego filmu nikomu nie będzie chciało się tworzyć nowego konta. Dlatego chciałbym Ci pokazać bardzo prosty sposób, jak ominąć ograniczenie wiekowe przy filmach na YouTube.

 

Jak ominąć ograniczenie wiekowe na YouTube

Opisałem dwa najprostsze sposoby, aby ominąć ograniczenie wiekowe na YouTube i oglądać filmy, które nie są dostępne w Twoim kraju.

 

Sposób 1#

Krok 1. Przejdź na stronę YouTube i włącz film, który posiada ograniczenie wiekowe.

Jak ominąć ograniczenie wiekowe na YouTube

 

Krok 2. W pasku URL musimy zamienić watch?v= na /v/.  Przykładowy URL:
https://www.youtube.com/watch?v=6LZM3_wp2ps
https://www.youtube.com/v/6LZM3_wp2ps

Krok 3. Wystarczy skopiować i wkleić zmieniony adres URL lub zmienić link bezpośrednio w pasku przeglądarki, a następnie potwierdzić klikając Enter.

 

Sposób 2#

Drugi sposób jest niemal identyczny z opisanym powyżej, aczkolwiek w tym przypadku wykorzystujemy zewnętrzną stronę, która pozwala ominąć ograniczenie wiekowe na YouTube.

 

Krok 1. Przejdź do filmu, który posiada ograniczenie wiekowe.

Krok 2. W pasku adresu przed youtube wpisz nsfw. Dokładnie tak jak widzisz na screenie poniżej.

Wpisz NSFW przed YouTube

 

Krok 3. Kliknij Enter, aby potwierdzić zmianę. Zostaniesz przekierowany na zewnętrzną stronę, na której film będzie gotowy do obejrzenia.

 

To wszystko! Mam nadzieję, że powyższe dwa sposoby, jak ominąć ograniczenie wiekowe na YouTube działają w Twoim przypadku, a jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy, to pisz śmiało w komentarzu poniżej.

Dodaj odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.