10 najlepszych aplikacji, których nie znajdziesz w Google Play

W Google Play istnieje miliony aplikacji, które obejmują właściwie każdy temat. Jednak niektóre aplikacje z różnych powodów zostały zablokowane w Google Play. Dzisiaj pokaże Ci 10 najbardziej interesujących aplikacji, które nie są dostępne w Google Play, ale możemy je pobrać z oficjalnych stron.

 

1. Blackmart

Jedna z lepszych aplikacji, która niestety nie jest dostępna w Google Play. Dzięki Blackmart nie musimy rejestrować się w Google Play, aby pobierać aplikacje. A co najważniejsze pobierać możemy płatne aplikacje i gry, które dostępne są w Google Play.

Blackmart

Pobierz Blackmart

2. AdAway (wymagany root)

AdAway pozwala blokować wszystkie pojawiające się reklamy w Androidzie. Jednak do działania aplikacji potrzebny jest zrootowany telefon.

adaway

Pobierz AdAway

3. Whatsapp + 

Jeśli korzystasz z aplikacji Whatsapp, to ta aplikacja może Ci się przydać, ponieważ pozwala korzystać z dwóch numerów na jednym urządzeniu.

Whatsapp Plus

Pobierz Whatsapp Plus

4. Xposed Framework (wymagany root)

Xposed Framwork to oprogramowanie, które pozwala na instalacje różnego rodzaju modułów w Androidzie. Za pomocą Xposed Framwork możemy zmieniać elementy systemu operacyjnego oraz aplikacji bez ingerencji w pliki APK. Oznacza to, że po odinstalowaniu Xposed Framwork wszystkie zmiany zostają przywrócone i nie ma po tym żadnego śladu.

Xposed Framework

Pobierz Xposed Framework

5. WifiKill (wymagany root)

WifiKill, to aplikacja, która pozwala wyrzucić inne osoby podłączone do tej samej sieci WiFi. Dzięki temu wykorzystamy pełną prędkość danej sieci, ponieważ tylko my będziemy mieć do niej dostęp. Szczególnie może być to przydatne podczas korzystania z publicznych hotspotów, które przeważnie działają wolno ze względu na dużą ilość podłączonych osób. Sposób ten jest dosyć chamski wobec innych osób, które aktualnie korzystając z tego samego hotspotu, ale jakoś trzeba sobie radzić. 😀

WifiKill

Pobierz WifiKill

6. iRoot

iRoot to uniwersalna aplikacja, która pozwala na zrootowanie prawie każdego urządzenia na Androidzie. Dostęp do Roota daje większe możliwość modyfikacji oprogramowania, ustawień, wyglądu i wielu innych opcji. A także dzięki temu mamy dostęp do większej ilości aplikacji, których instalacja nie jest możliwa bez dostępu do Roota.

iRoot

Pobierz iRoot

7. Videoder

Videoder to najbardziej zaawansowana aplikacja, która pozwala na pobieranie filmów, muzyki, czy playlist z serwisu YouTube oraz ponad 170 innych stron. Pobieranie możliwe jest w każdej dostępnej rozdzielczości, a także w formacie MP3. Bezpośrednio w aplikacji możemy odtwarzać filmy oraz korzystać ze wbudowanej przeglądarki do przeglądania pozostałych obsługiwanych serwisów.

Videoder

Pobierz Videoder

8. LTM Launcher

LMT Launcher to aplikacja, która pozwala na wykonywanie różnych poleceń za pomocą jednego kliknięcia lub gestu. Początkowo aplikacja może wydawać się trudna w obsłudze, jednak w rzeczywistości obsługa jest bardzo prosta.

LTM Launcher

Pobierz LTM Launcher

9. Amazon Underground

Amazon store to najlepsza alternatywa do Google Play. Jedną z najważniejszych cech, która wyróżnia Amazon Underground jest to, że umożliwia pobieranie płatnych aplikacji i gier zupełnie za darmo.

Amazon Underground

Pobierz Amazon Underground 

10. MiXplorer

MiXplorer to najbardziej zaawansowany manager plików na Androida, który niestety nie jest dostępny w Google Play. Aplikacja pozwala między innymi na przeglądanie w kartach, zdolność do wykonywania kilku zadań jednocześnie (kopiowanie, przenoszenie itd.), przeglądanie e-booków w formacie PDF, Epub, Xps, Cbz, odtwarzanie multimediów, a także funkcję kompresji / rozpakowywania plików.

MiXplorer

Pobierz MiXplorer

 

Dodaj odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.